روزهای شنبه، یک شنبه ، سه شنبه و چهارشنبه

تلفن: 88331917 و 4- 88632333 - 021

آدرس : خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره 79، ساختمان پزشکان جامی

دکتر محمد رضا نوروزی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری

فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا

کلینیک اورولوژی دکتر نوروزی
Menu

اخبار

فتق اینگوینال(کشاله ران )

مدیر 0 61 رتبه مطلب: بدون رتبه

نوعی از فتق‌های شکمی است که در ناحیه کشاله ران (محل تلاقی زیر شکم با ران) رخ می‌دهد و زمانی رخ می‌دهد که روده‌ها یا بافت چربی به کانال مغبنی یا اینگوینال فشار وارد می‌کند. کانال مغبنی درست در زیر شکم قرار دارد. هم مردان و هم زنان، کانال مغبنی دارند. در مردان، در دوران جنینی بیضه داخل حفره شکم بوجود می‌آید و کمی قبل از تولد از طریق کانال اینگوینال به داخل کیسه بیضه پایین می‌رود. در زنان، این کانال در کنار رباط‌های رحمی قرار دارد. در صورتی که در این ناحیه فتق شکمی رخ دهد، موجب برآمدگی در کشاله ران و درد در هنگام حرکت کردن می‌شود.

شب ادراری کودکان:علت و درمان

مدیر 0 248 رتبه مطلب: 5.0

آموزش توالت به یک کودک نیاز به صبر، زمان و درک زیادی دارد. بیشتر کودکان تا سن دو تا چهار سالگی بطور کامل رفتن به توالت را یاد نمی‌گیرند. برخی قادر خواهند بود که در طول روز خود را خشک نگه دارند. برخی دیگر ممکن است تا چند سال نتوانند در هنگام شب خشک بمانند.

سنگ کلیه:علائم، درمان و دفع

مدیر 0 585 رتبه مطلب: 3.8

سنگ کلیه نتیجه انباشته شدن مواد معدنی محلول در لایه پوششی داخلی کلیه‌ها است. سنگ کلیه معمولاً از اگزالات کلسیم تشکیل می‌شود، البته رسوبات ادراری از ترکیب‌های دیگری نیز به وجود می‌آید. سنگ کلیه گاهی کوچک است و بدون آن که بیمار متوجه شود از مجرای ادرار دفع می‌شود

درمان بزرگی خوش خیم پروستات

مدیر 0 585 رتبه مطلب: 3.0

هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات (BPH) به معنی پروستات بزرگ شده می‌باشد. با بالا رفتن سن در مردان، پروستات در دو دوره رشد می‌کند. اولین مرحله در دوران بلوغ رخ می‌دهد. مرحله دوم رشد در حدود ۲۵ سالگی شروع می‌شود و اکثرا در طول عمر فرد ادامه می‌یابد.بزرگی خوش خیم پروستات اغلب در مرحله رشد دوم رخ می‌دهد.

تاخیر در انزال (دیر انزالی) و انزال عقب مانده چیست؟

مدیر 0 265 رتبه مطلب: 1.0

برخی از مردان به این عارضه ها مبتلا هستند. در کمی بیش از نیمی از این افراد، فرد مبتلا در نهایت می تواند در داخل واژن شریک جنسی خود به ارگاسم برسد.

RSS
123
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دات نت نیوک فارسی